Poslovi
278
page-template-default,page,page-id-278,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Poslovi

Na sajtu je prikazan deo aktivnih oglasa. Više ponuda možete pronaći na našoj Facebook stranici i putem kontakt telefona.

Šef u sektoru kopnenog prometa

Za potrebe naseg klijenta, tražimo zainteresovane kandidate

Radno mesto je u Beogradu, u Dobanovcima

Uslovi:

  • najmanje VI stepen stručne spreme (saobraćajne, ekonomske struke)
  • odlično poznavanje rada na računaru
  • odlično znanje engleskog jezika
  • sposobnost organizacije i planiranja
  • analitičke sposobnosti
  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima od najmanje 3 godine
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Poslovi radnog mesta:

  • vodi, organizuje i koordinira rad sektorom
  • koordinira rad sa koncernom iz oblasti poslovanja sektora
  • prati propise iz oblasti delokruga rada sektora i primenjuje ih
  • prati tržišne uslove iz oblasti delokruga rada sektora i vrši analize
  • objedinjuje izveštaje poslovnica, vrši analizu istih
  • priprema ponude
  • organizuje prodaju usluga iz oblasti rada sektora
  • učestvuje u definisanju ciljeva i postavljanju godišnjih planova za sektor
  • kordinira zaposlenima u sektoru, daje odgovarajuće instrukcije

Nudimo:

  • dinamično radno okruženje
  • usavršavanje i napredovanje
  • Fiksna zarada + bonusi /mesečni/ za ostvarivanje postavljenih ciljeva

Svi zainteresovani mogu poslati svoje radne biografije do 25.03.2020. godine.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Konobari

Potrebni konobari sa iskustvom za rad u Rumi.

Prijava: Slanjem CV-ja na poslovi@satkadrovi.rs

Kontaktiraj nas za sve dodatne informacije.

Promoter kozmetičkog brenda

Uslovi:

  • Plata 450 eura
  • Radno vreme 8h, 5 dana u nedelji

Znanje i veštine:

  • Odlično poznavanje engleskog jezika

Lokacija:

  • Aerodrom Nikola Tesla

Prijave:

  • Slanjem CV-ja na poslovi@satkadrovi.rs sa naznakom PROMOTER KOZMETIČKOG BRENDA
Operater u kontakt centru banke

(Beograd) USLOVI KOJE KANDIDATI TREBA DA ISPUNE:

  • Odlično znanje engleskog jezika
  •  Poželjno poznavanje mađarskog jezika
  •  Mogućnost obavljanja posla kroz smene, uključujući i noćni rad
  •  Prethodno iskustvo rada u Kontakt centru/finansijskoj instituciji
  •  Posedovanje prodajnih veština/iskustvo u prodaji
  •  Rad na računaru (osnovni programski jezici: office i sl.)
  •  Dobro snalaženje u radu u timu, rad pod pritiskom
  •  Komunikativnost i elokventnost

OPIS POSLA:

  • Komunikacija sa klijentima
  • Odgovori na upite klijenata po svim osnovama uz akcenat na poznavanje proizvoda i usluga banke

PRJAVE:

Pomoćno osoblje u hotelu

Poznatom hotelu u Beogradu potrebne SOBARICE i PERAČI POSUĐA

Uslovi:

  • Perač posuđa: 180 din/h, angažovanje na duži period sa mogućnošću stalnog zaposlenja, rad u 2 smene
  • Sobarice: 250 din/h, angažovanje na duži period sa mogućnošću stalnog zaposlenja, rad u prepodnevnoj smeni

Prijave:

  • Pozivom na 011/3283-641 ili 062/293-119
Pomoćni poslovi u proizvodnji